Női röplabda Eb - Búcsúztak a hollandok, elődöntősök az olaszok
...
A magyar érdekeltségű, budapesti C csoportban elsőként záró, idáig szettet sem veszítő holland együttes a házigazda török csapattól szenvedett 3-0-s vereséget Ankarában.
A 12 ezer néző előtt lejátszott szerdai összecsapás mindössze 78 percig tartott. A mérkőzés legeredményesebb játékosa a törökök négyes ütő poszton szereplő röplabdázója, Hande Baladin, illetve a hollando...
2019-09-04 20:22:52
Női röplabda Eb - Vereséggel búcsúzott a magyar válogatott
...
A belga Jan De Brandt irányította nemzeti csapat egy győzelemmel és négy vereséggel csoportja ötödik helyén végzett.
Eredmény, C csoport:Magyarország-Hollandia 0-3 (-17, -13, -15)-------------------------------- ----------Magyarország:Sándor R. 2, Nagy E. 1, Bokorné 3, Szakmáry 5, Pekárik 3, Tálas, csere: Tóth F. (liberó), Bleicher 3, Dékány 3, Török 1, Gyimes 1, Miklai 5...
2019-08-29 20:22:59
Női röplabda Eb - Ismét három szettben győztek a hollandok
...
Az előző két Eb-n egyaránt ezüstérmes, az első játéknapon a románok felett 3-0-s diadalt arató holland csapat az első szettben simán, a másodikban és a harmadikban nagyobb csatában kerekedett a két évvel ezelőtt negyedik azeriek fölé.
A két együttes 2017-ben az elődöntőben találkozott, akkor a hollandok 3-2-re tudtak győzni.
A vasárnapi mérkőzés legeredményesebb ját...
2019-08-25 17:32:11
Női röplabda Eb - A hollandok győzelemmel kezdtek
...
Az előző olimpián és világbajnokságon is elődöntős együttes legnagyobb sztárjai közül kettőt, a center Robin de Kruijfot és a feladóátló Lonneke Slöetjest pihentetve is könnyedén, 67 perc alatt kerekedett riválisa fölé.
A mérkőzés legeredményesebb játékosa az egyaránt holland Yvon Belien és Celeste Plak volt 13-13 ponttal.
Eredmények, C csoport:Hollandia-Románia 3-0...
2019-08-23 19:32:20
1
Címkék: Hande Baladin, Sándor, Nagy, Tóth, Lonneke Slöetjest, Yvon Belien, Celeste Plak, magyar válogatott, hollandok győzelemmel, magyar érdekeltségű, házigazda török, mérkőzés legeredményesebb, törökök négyes, első játéknapon, románok felett, első szettben, harmadikban nagyobb, elődöntőben találkozott, hollandok 3-2-re, vasárnapi mérkőzés, előző olimpián, center Robin, feladóátló Lonneke, egyaránt holland, világbajnokságon, legeredményesebb, érdekeltségű, magyarország, röplabdázója, elődöntőben, győzelemmel, találkozott, irányította, összecsapás, elődöntősök, harmadikban, pihentetve, vereséggel, másodikban, ezüstérmes, válogatott, feladóátló, eredmények, játéknapon, csoportban, szenvedett, kerekedett, legnagyobb, lejátszott, mindössze, vasárnapi, hollandok, hollandia, elődöntős, ankarában, vereséget, csapattól, házigazda, búcsúzott, budapesti, könnyedén, csoportja, búcsúztak, slöetjest, szereplő, csatában, bleicher, játékosa, röplabda, negyedik, szakmáry,